2021 m. balandžio mėn.

Netradicinė istorijos pamoka skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti

Vasario 6 d. mūsų mokyklos 4-8 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje Telia Vilniaus Nemuziejuje.

Mokiniai, žiūrėdami filmą, susipažino su 18 kertinių istorijų momentais, atrinktais žymiausio Lietuvos istoriko Alfredo Bumblausko, kuris formavo šiandieninį Vilniaus miesto veidą, Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija, barokinio miesto žydėjimu, Napoleono kariuomenės pasitraukimu, garsiais menininkais ir kaip Lietuva tapo laisva.

Virtualios realybės akiniais mokiniai pažino gražiausias Lietuvos vietoves, „skrido oro balionu“ virš Vilniaus senamiesčio ir Trakų pilies, iš paukščio skrydžio pamatė Kuršių Neriją, Kernavę, Kadagių slėnį bei Ventės ragą.

Nemuziejuje istorija nesislepia už stiklo, čia svarbi mūsų tautos, mūsų krašto istorija, papasakota vaizdiniais paliko įspūdį ir išliks ilgam mūsų mokinių atmintyje.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Olga Žukienė

Biologijos mokytoja metodininkė Liucija Zagorenko