Sveiki atvykę į mūsų mokyklos svetainę.

2024 m. kovo mėn.

PRANEŠIMAS DĖL   BUTRIMONIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

REORGANIZAVIMO  IR REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠO

1. Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. balandžio 22 d. nutarimu Nr. 420 „Dėl sutikimo reorganizuoti Butrimonių pagrindinę mokyklą“, pranešame kad yra parengtos Butrimonių pagrindinės mokyklos reorganizavimo sąlygos.

2. Biudžetinė įstaiga Butrimonių pagrindinė mokykla reorganizuojama jungimo būdu, prijungiant ją prie biudžetinės įstaigos Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, kuriai pereina visos reorganizuojamos įstaigos teisės ir pareigos.

3. Po reorganizavimo pasibaigianti biudžetinė įstaiga – Butrimonių pagrindinė mokykla.

4. Po reorganizavimo veiksianti biudžetinė įstaiga – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija.

5. Reorganizuojamos biudžetinės įstaigos – Butrimonių pagrindinės mokyklos duomenys:

5.1. teisinė forma – biudžetinė įstaiga;

5.2. buveinė – Šalčininkų r. sav., Butrimonių sen., Butrimonių k., Mokyklos g. 3;

5.3. juridinio asmens kodas –  195002618;

5.4. registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys apie Butrimonių pagrindinę mokyklą – Juridinių asmenų registras.

6. Po reorganizavime veiksiančios biudžetinės įstaigos – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos duomenys:

6.1. teisinė forma – biudžetinė įstaiga;

6.2. buveinė – Šalčininkai, Šv. Jono Pauliaus II g. 3;

6.3. juridinio asmens kodas – 111961115;

6.4. registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys apie Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnaziją – Juridinių asmenų registras.

7. Reorganizavimo būdas – biudžetinė įstaiga Butrimonių pagrindinė mokykla reorganizuojama jungimo būdu, prijungiant ją prie biudžetinės įstaigos Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, kuriai pereina visos reorganizuojamos įstaigos teisės ir pareigos.

8. Po reorganizavimo pasibaigiančios biudžetinės įstaigos Butrimonių pagrindinės mokyklos teisės ir pareigos 2020 m. rugsėjo 1 d. perduodamos po reorganizavimo veiksiančiai biudžetinei įstaigai Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijai.

9. Su Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos nuostatų projektu galima susipažinti Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio interneto svetainėje www.ltg.lt

10. Nuo 2020 m. gegužės 7 d. su reorganizavimo sąlygomis galima susipažinti Butrimonių pagrindinės mokyklos internetinėje svetainėje https://www.butrimoniupm.salcininkai.lm.lt, arba adresu Mokyklos g. 3 Butrimonių k. Šalčininkų r., mokyklos raštinėje.

11. Nuo 2020 m. gegužės 7 d. su praėjusių trejų finansinių metų ataskaitų rinkiniais ir metinėmis veiklos ataskaitomis  galima susipažinti mokyklos internetinėje svetainėje https://www.butrimoniupm.salcininkai.lm.lt

Mokyklos reorganizavimo sąlygos

Informacija dėl mokyklos darbo organizavimo karantino laikotarpiu

Informacija mokyklos bendruomenei

Rekomendacijos

Informacija dėl ugdymo proceso sustabdymo nuo 2020 m. kovo 13 d.

2020 m. kovo 12 d. įvyko Valstybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis dėl korona viruso. Vadovaujantis Vyriausybės posėdyje priimtu sprendimu nuo 2020 m. kovo 13 d. iki kovo 27 d. stabdomas ugdymo ir mokymo procesas Butrimonių pagrindinėje mokykloje visose klasėse, ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupėse. Kitą savaitę bus patikslinta, kokių atostogų dalies (pavasario, vasaros) bus atsisakyta vėliau. Pedagogai ir kiti darbuotojai nuo 2020 m. kovo 13 d. iki kovo 27 d. gali dirbti nuotoliniu režimu.

Mokyklos direktorė Vilija Žutautienė

Informacija dėl 2019-2020 m. m. ugdymo plano keitimo

Sausio 13-osios dienos paminėjimas mokykloje

Minint sausio 13-ąją mokykloje, mokiniai dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 val. ryte mokyklos languose uždegtos žvakutės, mokiniai susirinko mokyklos stadione prie laužo, gėrė šiltą arbatą, kalbėjo apie sausio 13-ąją. Vėliau mokyklos aktų salėje visi žiūrėjo filmą apie sausio 13-osios įvykius.

Adventinis gamtos kalendorius

(pagal tęstinį projektą „Vaikystė gamtos apsuptyje”)

Kalėdinis karnavalas „Svečiuose pas Kalėdų senelį”