2018 m. gruodžio mėn.
« Lap   Sau »

Daily Archives: gruodžio 14, 2018

ADVENTINĖ POPIETĖ ,,KAI PAKVIMPA KALĖDOMIS

Mūsų mokykloje gruodžio 13 dieną vyko Adventinė popietė “Kai pakvimpa Kalėdomis”. Popietėje dalyvavo mokyklos administracija, mokytojai, mokinių tėveliai, Butrimonių kaimo seniūnė Vanda Bielskaja ir Butrimonių šv. Mykolo arkangelo parapijos klebonas Juzef Aškelovič.

Ikimokyklinės, priešmokyklinės grupės vaikai ir 1-8 klasių mokiniai su muzikos mokytoja Violeta Tarasevič paruošė kalėdines dainas ir šokius. 1-8 klasių mokiniai pynė Adventinį vainiką. Mokyklos direktorė Vilija Žutautienė, Butrimonių kaimo seniūnė Vanda Bielskaja ir Butrimonių šv. Mykolo arkangelo parapijos klebonas Juzef Aškelovič pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis. Po gražių linkėjimų dalijomės kalėdaičiais, linkėjome vienas kitam gerumo, santarvės, meilės.

Jan Jurgelevič

Projektas “Kai pakvimpa Kalėdomis“

Mūsų mokykloje gruodžio 10-14 dienomis vyko projektinė veikla „Kai pakvimpa Kalėdomis“. Dalyvavo 1-8 klasių mokiniai.

Projekto tikslas – suteikti mokiniams žinių apie Šv. Kalėdų tradicijas, papročius, plėsti mokinių akiratį, žinias apie Šv. Kalėdų reikšmę žmogaus gyvenime.

Mokiniai rinko ir pristatė informaciją apie tai, kaip Kalėdos ir Naujieji Metai švenčiami įvairiose pasaulio šalyse, kūrė kalėdinius atvirukus, gamino kalėdinę girliandą ir puošė savo klasę, nuspalvino ir sudėliojo kalėdinę eglutę, dalyvavo kalėdinėje vakaronėje „Kai pakvimpa Kalėdomis“.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Olga Žukienė

Biologijos mokytoja metodininkė Liucija Zagorenko