2017 m. rugsėjo mėn.

Sparnais švelnučio vėjo

Linksmai pabeldė į duris

Pirma diena Rugsėjo

Rugsėjo 1-osios skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Mokslo ir žinių šventė Butrimonių pagrindinėje mokykloje prasidėjo Šv. Mišiomis kaimo bažnyčioje. Šventės tęsinys vyko mokyklos aktų salėje. Mokiniai atlikdami įvairias užduotis nuotaikingai pasitikrino savo žinias iš visų dalykų, taip pat pasikartojo ir pakabino stende taisykles „Kaip reikia elgtis mokykloje?“. Mokyklos direktorė Vilija Žutautienė palinkėjo visiems gerų mokslo metų, įteikė pirmokams Pirmoko pasus, padovanojo simbolines dovanėles – kuprinę su mokymo priemonėmis. Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais ir tėveliais sugūžėjo į klases pirmajai klasės valandėlei.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Olga Žukienė

Biologijos vyr. mokytoja Liucija Zagorenko