2020 m. lapkričio mėn.

Meninio skaitymo konkursas

Mūsų mokykloje spalio 18 d. įvyko jau tradiciniu tapęs skaitymo konkursas „Ties Spalio taku“. Mokslo metų įsibėgėjusi pradžia, puošni gamta tarsi kvietė pabendrauti su poezija, literatūra.

5-8 klasių mokiniai noriai rinkosi eilėraščius apie kalbą, gamtą, mokyklos gyvenimą. Eiles vaikai paskaitė prieš individualų eilėraščių skaitymą. Išreikšta pagarba gimtajai kalbai, jos žodžiui.

Prozos tekstai nebuvo populiarūs. O štai eilėraščius pasirinko skaityti vos ne kiekvienas mokinys.

Reikli komisija nusprendė ir skyrė štai tokias vietas: pirmoji vieta 7 klasės mokiniui D. Malevskiui (už S. Gedos eilėraščio „Kas kur yra“ skaitymą), antroji vieta 5 klasės mokinei M. Arnastauskaitei (už Just. Marcinkevičiaus eilėraščio „Dainuoju Lietuvą“ skaitymą), trečioji vieta atiteko 5 klasės mokinei D. Malevskajai (už J. Aiščio eilėraščio „Savaip gražus“ skaitymą).

Mokinių susidomėjimas meniniu eilėraščių skaitymu įtikino, jog raiškusis žodis vaikus prusina.

Lietuvių kalbos vyr. mokytojas Jonas Debesys