Tęstinis projektas „Grybų karalystėje“

Rugsėjo 4-28 dienomis mūsų mokykloje vyko tęstinis projektas „Grybų karalystėje“. Projekte dalyvavo 1-8 klasių mokiniai.

Projekto tikslas – skatinti pažinti grybų įvairovę, skirti valgomuosius ir nuodinguosius grybus, ugdyti meilės gamtai įgūdžius.

5-8 klasės mokiniams vyko pamokų ciklas „Su kuo draugauja grybai?“ ir “Valgomieji ir nuodingieji grybai”. 5-6 klasės mokiniai susipažino su Lietuvos valgomaisiais ir nuodingaisiais grybais, atliko testą „Su kuo draugauja grybai?“. 7-8 klasės mokiniai susipažino su grybų sandara ir mityba, dauginimusi, parazitiniais grybais, grybų reikšme ekosistemoje. Mokiniai išaugino pelėsinį grybą, stebėjo pro mikroskopą pelėsinio grybo sporas ir mielių ląsteles. Atliko testą „Valgomieji ir nuodingieji grybai“.

Pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai vyko į Gerviškių mišką grybauti.

Ikimokyklinės, priešmokyklinės grupių vaikai ir 1-8 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje grybų parodoje „Kosminiai grybukai“. Mokiniai atnešė grybus pagamintus iš medienos, plastikinių butelių, kruopų, kriauklių, popieriaus, cemento. Visi dalyviai gavo padėkos raštus, geriausi darbai buvo apdovanoti diplomais. I- ją vietą užėmė 3 klasės mokinys Lukaš Šadiul, II-ąją vietą – 2 klasės mokinė Kamiljana Voitkevič, III-ąją – priešmokyklinės grupės auklėtiniai.

Džiaugiamės vaikų kūryba ir išradingumu, dėkojame tėvams už bendradarbiavimą.

Biologijos mokytoja metodininkė Liucija Zagorenko