2020 m. birželio mėn.

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka gamtoje „Gamtos varpeliai“.

Atšilę orai, besišypsanti saulutė, bundanti gamta – puikus metas pamokoms gamtoje.

Gegužės 24 d. 2,4 klasės mokiniai su mokytoja Svetlana susiruošė į lietuvių kalbos pamoką gamtoje. Pamoka “Gamtos varpeliai” vyko Butrimonių parke. Pamokos tikslas: įtvirtinti daiktavardžių ir būdvardžių vartojimą ir rašybą. Mokiniai lavino judėjimo, mąstymo, kalbėjimo ir rašymo įgūdžius. Pamokos pradžioje buvo paskelbtas rūšiavimo iššūkis! Mokiniai nešė viską, ką rado parke ir rūšiavo pagal įvairius požymius ir diskutavo apie surinktas gamtines medžiagas. Pamokos metu vaikai įtvirtino savo žinias apie daiktavardžių ir būdvardžių vartojimą ir rašybą, prisiminė gėlių, medžių bei kitų augalų pavadinimus ir atliko kūrybinę užduotį-kūrė “Gamtos varpelį” iš to, ką rado parke. Gėlyčių, pagaliukų, žolytės, augalų lapelių.

Pamoka vesta gamtoje vaikams buvo įsimintina. Per šią pamoką  mokiniai patyrė naujų įspūdžių, pasisėmė naujų minčių ir idėjų tolimesniam mokymuisi.

Pradinių klasių mokytoja Svetlana Kolobova